Hakkımızda

RM Dış Ticaret
Şirketimiz, uzun yıllardır, otomotiv sektörünün çeşitli alanlarında faaliyet göstermekte ve 14 yılı aşkın bir süredir de Malco ve Presta’nın tüm Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.
Başladığımız günden bu güne, mola vermeden ve çok çalışarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek için çaba sarf ettik. Temsil ettiğimiz marka ve ürünlerimizi yalnızca kendi Ülkemizde değil, tüm yurtdışı pazarlarda da tanıtabilmek için büyük bir mücadele ile yolumuza devam ediyoruz.
En önemli amacımız, daha fazla ürün satmaktan ziyade, siz değerli müşterilerimize, ihtiyaç duyulan kaliteli ürünleri, rekabetçi bir fiyat ile ulaştırabilmektir.

RM Dış Ticaret Faaliyetleri

RM dış ticaret ailesi olarak, uzun yıllardır, otomotiv sektörünün çeşitli alanlarında görev alan firmamız, 12 yılı aşkın bir süredir de Malco ve Presta’nın Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.Faaliyet göstermeye başladığımız günden, bu yana, mola vermeden çok çalışarak, müşterilerimize daha iyi bir hizmet vermek için çaba sarf ettik. Bununla beraber, sadece kendi Ülkemizde değil, tüm komşu Ülkelerde de markamızı en iyi şekilde temsil etmek için inanılmaz bir güç harcadık ve harcamaya devam ediyoruz.Yer aldığımız otomotiv ürünleri sektöründe en önemli amacımız, sizlere daha fazla ürün satmaktan ziyade, sizlere ihtiyaç duyduğunuz ürünleri ulaştırabilmektir. Bununla beraber, en büyük amacımız,son kullanıcı ile köprü kurarak, işleri kolaylaştıracak, doğru ürün gamı ile birlikte kendilerine bir çözüm ortağı olmaktır.

Sosyal Medyalarımız